Wtorek, 2024-03-19

Imieniny: Aleksandryny, Józefa

Wielkanoc z PCK

Dzień dobry, zakończyliśmy akcję "Wielkanoc z PCK", podczas której zbieraliśmy żywność i produkty chemiczne dla podopiecznych tej organizacji.
Wszystkie zgromadzone dary zostały odebrane ze szkoły, a było ich naprawdę bardzo dużo. W imieniu swoim chciałabym podziękować za pomoc i ofiarność Państwa. Dzięki Wam w wielu domach uda się zorganizować godne Święta.
Ze swojej strony, chciałabym życzyć Państwu zdrowych, spokojnych i bezpiecznych Świąt Wielkanocnych. Niech ten szczególny czas, spędzony w gronie najbliższych natchnie nas nową nadzieją na lepsze jutro.

Bogusława Matuszewska – koordynator akcji

Nasz Szkoła odpowiedziała na apel PCK i wsparła najbardziej potrzebujących podopiecznych organizacji. Wspólnie zebraliśmy duże ilości gotowej żywności (słodycze, kawa, miód, kakao, barszcz biały i żurek, dania gotowe, owoce i warzywa w puszce lub słoiku, konserwy mięsne i rybne, olej itp.) oraz chemię gospodarczą i kosmetyki. Akcja „Wielkanoc z PCK” ma na celu zorganizować paczki dla wszystkich, którzy zwracają się o pomoc, a tych, w związku z pandemią, wciąż przybywa.

Jesteśmy dumni, że w tak trudnej dla wszystkich sytuacji, potrafiliśmy się otworzyć na potrzeby innych i zmobilizować siły, aby wesprzeć tych, którzy zwracają się o pomoc. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.