Archiwum 2019/2020

Wyjscie na Cmentarz Rakowicki

W środę 13 listopada reprezentacja Samorządu Uczniowskiego oraz Małego Samorządu Uczniowskiego złożyła kwiaty na grobie naszego patrona, Jana Matejki. Przy okazji zapaliliśmy również znicze na grobach znanych osób w Alei Zasłużonych.

Dzień Pluszowego Misia

Kigurumi Day to był piękny dzień. Wielu uczniów i nauczycieli ubrało wtedy kigurumi, piżamy i szlafroki. Mamy nadzieję, że 6 grudnia wszyscy przyjdą do szkoły w czapkach mikołajowych i w różnych strojach świątecznych.

Dyskoteka dla klas 7-8

27 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa, w której udział wzięli uczniowie klas 7-8. Organizacją imprezy zajęli się uczniowie klasy 7a, którzy na tę okazję wykonali dekoracje szkolnej stołówki oraz przygotowali andrzejkowe wróżby

#zostanwdomu #wiosna

Uczniowie naszej szkoły wiedzą, że teraz jest ten czas kiedy trzeba zostać w domu. Ale to nie przeszkodziło im w przywitaniu wiosny w radosny sposób - obchodząc "Dzień Awangardowej Fryzury".

Uczestnikom akcji gratulujemy odwagi i dystansu do siebie :)

Wizyta strażnika miejskiego w Przedszkolu.

Celem przeprowadzonych zajęć było poszerzenie wiedzy wśród przedszkolaków na temat obowiązujących zasad bezpieczeństwa na ulicy, w przedszkolu i w domu, a także wdrażanie u dzieci obowiązku ich przestrzegania.

Szaleni naukowcy

SZALENI NAUKOWCY
Dnia 10.10.2019 przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach „Szaleni naukowcy”.

Żywe Muzeum Obwarzanka

Dnia 5.11 nasze dzieciaczki odwiedziły Żywe Muzeum Obwarzanka, gdzie przywitał nas Pan Piekarz. Opowiedział o swoim zawodzie i zaprosił do zgłębiania tajemnic obwarzanka. Podczas warsztatów dzieci miały okazję dowiedzieć się coś więcej o przysmaku, który cieszy się już od 600...

Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula.”