Jesteś tutaj: Start / Archiwum 2017/2018

Archiwum 2017/2018

Artykuły

Warsztaty plastyczne

2017-09-08
Powiększ zdjęcie

W dniu 8.09.2017 uzdolnieni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach plastycznych w przepięknych, secesyjnych wnętrzach kawiarni "Pojnarówka" https://web.facebook.com/pojnarowka.kawiarnia/. Warsztaty zostały zorganizowane w celu przybliżenia dzieciom twórczości Stanisława Wyspiańskiego, 

Czytaj więcej o: Warsztaty plastyczne

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

2017-09-04
Powiększ zdjęcie

Oto rozpoczynamy nowy rok szkolny. Uczniom i nauczycielom życzymy powodzenia i wytrwałości w pracy.

Czytaj więcej o: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Bezpieczni na drodze

2017-09-22
Powiększ zdjęcie

POZNALIŚMY ZASADY RUCHU DROGOWEGO W TRAKCIE: ZAJĘĆ, SPOTKANIA Z PRZEDSTAWICIELEM STRAŻY MIEJSKIEJ, WYJŚĆ POZA TEREN SZKOŁY ORAZ W TRAKCIE OGLĄDANIA FILMU INSTRUKTAŻOWEGO "BEZPIECZNIE NA DRODZE". WIEMY CO OZNACZAJĄ KOLORY ŚWIATEŁ, PASY NA JEZDNI I NIEKTÓRE ZNAKI DROGOWE ZNAJDUJĄCE SIĘ WOKÓŁ NASZEJ SZKOŁY. NAUCZYLIŚMY SIĘ JAK BEZPIECZNIE PORUSZAĆ SIĘ PO CHODNIKU I PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH.

Czytaj więcej o: Bezpieczni na drodze

Warsztaty techniczne

2017-09-27
Powiększ zdjęcie

27. 09. 2017 r. BRALIŚMY UDZIAŁ W WARSZTATACH TECHNICZNYCH W CASTORAMIE. TO BYŁO COŚ DLA NAS, PONIEWAŻ WSZYSCY UWIELBIAMY MAJSTERKOWAĆ. POTRAFIMY FANTAZJOWAĆ, CIESZY NAS TWORZENIE CZEGOŚ ŁADNEGO Z NICZEGO. TYM RAZEM BYŁY TO RAMKI NA ZDJĘCIA LUB NA NASZE JESIENNE  PRACE Z MATERIAŁU PRZYRODNICZEGO. EFEKT NASZEJ PRACY WYWOŁAŁ UŚMIECH NA WSZYSTKICH TWARZACH. BYŁO FAJNIE - POLECAMY!!

Czytaj więcej o: Warsztaty techniczne

Jesienne inspiracje

2017-10-09
Powiększ zdjęcie

JESIEŃ TO MAGICZNA PORA ROKU - ŚWIAT JEST TAKI PIĘKNY, KOLOROWY NIE TYLKO W RZECZYWISTOŚCI ALE TAKŻE W NASZYCH PRACACH. WYSTARCZY POPATRZEĆ.

Czytaj więcej o: Jesienne inspiracje

Przedstawienie "KOT W BUTACH"

2017-10-12
Powiększ zdjęcie

BYLIŚMY NA PRZEDSTAWIENIU "KOT W BUTACH". JEST TO JEDNA Z NASZYCH ULUBIONYCH BAJEK. BARDZO NAM SIĘ PODOBAŁA GRA AKTORÓW, KOSTIUMY, DEKORACJA I WESOŁE PIOSENKI PRZY KTÓRYCH MOŻNA BYŁO PLĄSAĆ, KLASKAĆ I ŚPIEWAĆ  WRAZ Z AKTORAMI. ŚWIETNA ZABAWA- POLECAMY!!!

Czytaj więcej o: Przedstawienie "KOT W BUTACH"

Zabawa z gliną

2017-11-17
Powiększ zdjęcie

ZBLIŻAJĄ SIĘ ŚWIĘTA, CZAS NA WYKONYWANIE ŚWIĄTECZNYCH OZDÓB. NA WARSZTATACH TWORZYLIŚMY Z MATERIAŁU RZEŹBIARSKIEGO JAKIM JEST GLINA ANIOŁKI. MODELOWALIŚMY JE RĘCZNIE ZA POMOCĄ PROSTYCH NARZĘDZI - WAŁKA, PATYCZKA I TEKTUROWYCH SZABLONÓW. NASZE DZIEŁA SĄ NIEPOWTARZALNE, ŚLICZNE I JEDYNE W SWOIM RODZAJU.

Czytaj więcej o: Zabawa z gliną

Zabawa andrzejkowa

2017-11-29
Powiększ zdjęcie

NA ZABAWIE ANDRZEJKOWEJ BAWILIŚMY SIĘ ŚWIETNIE RAZEM Z MŁODSZYMI KOLEŻANKAMI I KOLEGAMI Z AKADEMII PRZEDSZKOLAKA. BYŁ ŚPIEW, TANIEC I RÓŻNE ŚMIESZNE ZAWODY: TANIEC NA GAZECIE, Z BALONEM, KTO WYŻEJ PODRZUCI BALON I DŁUŻEJ UTRZYMA GO W POWIETRZU. BYŁO BARDZO WESOŁO

Czytaj więcej o: Zabawa andrzejkowa

W fabryce szkła

2017-12-06
Powiększ zdjęcie
ODWIEDZILIŚMY FABRYKĘ SZKŁA I ZNALEŹLIŚMY SIĘ W BAJKOWYM ŚWIECIE KSZTAŁTÓW I KOLORÓW.
POZNALIŚMY ETAPY JEGO POWSTAWANIA  I OBSERWOWALIŚMY PRACĘ PANÓW PRZY WYDMUCHIWANIU SZKLANYCH FIGUREK: PTASZKA I ANIOŁKA. MY TEŻ SPRÓBOWALIŚMY SWOICH SIŁ W TYM ZAWODZIE. EFEKTY MOŻNA OGLĄDAĆ NA ZDJĘCIACH. MALOWALIŚMY RÓWNIEŻ OBRAZY, KTÓRE BĘDĄ WSPANIAŁYM PREZENTEM DLA NASZYCH NAJBLIŻSZYCH. BYŁO BARDZO, BARDZO INTERESUJĄCO. POLECAMY !!!!!!!!
Czytaj więcej o: W fabryce szkła

W szkole muzycznej

2017-12-07
Powiększ zdjęcie

BYLIŚMY W SZKOLE MUZYCZNEJ, W KTÓREJ PRZENIEŚLIŚMY SIĘ W CUDOWNY ŚWIAT DŹWIĘKÓW. POZNALIŚMY ŚWIĄTECZNE ZWYCZAJE I BOŻONARODZENIOWE TRADYCJE. WYSŁUCHALIŚMY KOLĘD GRANYCH NA ROŻNYCH INSTRUMENTACH I ŚPIEWANYCH PRZEZ ARTYSTÓW. BYŁO TO DLA NAS NOWE I BARDZO CIEKAWE  DOŚWIADCZENIE.

Czytaj więcej o: W szkole muzycznej

Świąteczne inspiracje

2017-12-22
Powiększ zdjęcie

NADSZEDŁ CZAS OCZEKIWANIA NA MIŁE CHWILE W GRONIE NAJBLIŻSZYCH - NA ŚWIĘTA. PRZYGOTOWYWALIŚMY SIĘ DO NICH DOŚĆ DŁUGO. ROBILIŚMY PIĘKNE OZDOBY ŚWIĄTECZNE Z RÓŻNYCH MATERIAŁÓW, CO WIDAĆ NA ZDJĘCIACH. W DNIU PRZEDSZKOLNEJ WIGILII OGLĄDALIŚMY JASEŁKA PRZYGOTOWANE PRZEZ NASZYCH STARSZYCH KOLEGÓW. W SALI DZIELILIŚMY SIĘ OPŁATKIEM,  SKŁADAJĄC SOBIE NAJLEPSZE ŻYCZENIA. POTEM W DOBRYCH HUMORACH ZASIEDLIŚMY DO PIĘKNIE NAKRYTEGO STOŁU. SŁUCHALIŚMY KOLĘD, A NIEKTÓRE Z NICH WSPÓLNIE ŚPIEWALIŚMY. BYŁO BARDZO MIŁO.

Czytaj więcej o: Świąteczne inspiracje

Wieczór kolęd

2018-01-20
Powiększ zdjęcie

WIECZÓR KOLĘD ODBYŁ SIĘ W BARDZO NASTROJOWEJ I UROCZYSTEJ ATMOSFERZE. WSPANIAŁE DEKORACJE, ODŚWIĘTNIE UBRANI UCZNIOWIE I ICH RODZINY, NAUCZYCIELE  ORAZ ZAPROSZENI GOŚCIE ŚWIETNIE SIĘ BAWILI NA TEJ UROCZYSTOŚCI. MY ZAŚPIEWALIŚMY ŚLICZNĄ KOLĘDĘ "MALEŃKA MIŁOŚĆ" I ZEBRALIŚMY DUŻO BRAW

Czytaj więcej o: Wieczór kolęd

Kalendarium

Czwartek, 2018-12-13

Imieniny: Dalidy, Juliusza

Statystyki

  • Odwiedziny: 1302518
  • Do końca roku: 18 dni
  • Do wakacji: 190 dni