Konkursy plastyczne

Gratulujemy uczniom za zdobycie nagród w konkursach organizowanych przez Dom Kultury Podgórze pt. "Noc" oraz  "Wyjątkowe ozdoby bożonarodzeniowe". Pola z kl. 3, Zuza z kl. 2, Laura z kl. 1, Olek  i Natalia z kl. 6.

Szkolny konkurs patriotyczny

Konkurs na patriotyczne zdjęcie rozstrzygnięty! Uczniowie klas starszych i młodszych przysłali swoje zdjęcia z własnoręcznie wykonanymi ozdobami patriotycznymi. Wybór był trudny!

I-miejsce otrzymała Renata z klasy 5b, II-Alicja z klasy 1a, III-Staś z klasy 1b. Leon, Łucja, Bruno i...

Konkurs plstyczny pt "Wartość nauki"

Szkolny Konkurs plastyczny dla uczniów kl. 4-8. Zapraszamy do udziału!

Konkurs plastyczny "Kartka bożonarodzeniowa"

Serdecznie gratulujemy uczennicy klasy III b Joannie Ziębie otrzymania wyróżnienia w konkursie plastycznym na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową organizowanym przez Dom Harcerza ul. Reymonta w Krakowie.

Konkurs plastyczny "Noc"

Gratulujemy uczennicy klasy III - Nadii Żelaznikiewicz zdobycia III miejsca w konkursie plastycznym organizowanym przez klub kultury" Aleksandry"-filii Centrum Kultury Podgórza pod tytułem NOC.