Samorząd Uczniowski

KRZYSZTOF SKUPNIEWICZ (8B) - przewodniczący
PATRYCJA MAREK (6B) - zastępca
DOMINIKA PIŁAT (8B) - rzecznik spraw ucznia

Spotkanie z absolwentami

12 kwietnia odbyło się spotkanie zorganizowane dla ósmoklasistów przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego panią Joannę Szeremet. Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 29 opowiedzieli swoim koleżankom i kolegom o tym jak to jest w szkole średniej, mówili na co zwróciliby uwagę gdyby to oni...

Wiosna (nie tylko online)

19 marca (piątek) świętowaliśmy pod hasłem "Wiosenne Barwy" - chętni uczniowie mogli mieć na sobie ubrania w wiosennych kolorach lub z wiosennymi motywami a za sobą mogli ustawić na zoomie odpowiednie tło.
 
Członkowie SU zachęcali wszystkich uczniów do tego żeby wyjść z domu...

Walentynki online

W tym roku pierwszy raz w naszej szkole nie mogła działać Poczta Walentynkowa w takiej jak dotychczas formie. Ale poradziliśmy sobie z tym! Walentynki 2021 odbyły się online :)
 Jak dobrze znacie nauczycieli z SP29?

Pani Joanna Szeremet korzystając z materiałów i zdjęć przesłanych przez nauczycieli przygotowała quiz "Jak dobrze znacie nauczycieli z SP29?". Wzięli w nim udział uczniowie klas IV-VIII. Mogli sprawdzić co wiedzą o swoich nauczycielach, zobaczyć ich zdjęcia z dzieciństwa,...

Święto Komisji Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej reprezentanci różnych klas złożyli życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły.

NA GÓRĘ