Jesteś tutaj: Start

Projekt "Rozwój kompetencji kluczowych

uczniów i nauczycieli

szkół  prowadzących kształcenie ogólne

na terenie Gminy Miejskiej Kraków”

Koordynator szkolny: Pani Ewelina Majda

email: biuro@fabrykapostepu.pl, tel.: 790 405 057

Wiecej informacji...

Dyżur pracowników Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w szkole

2018-12-07

W tych dniach można skorzystać z indywidualnych porad i konsultacji

prowadzonych przez specjalistów PPP nr 3 w Krakowie:

17 grudnia 2018 r. w godz.16.00 – 19.00 ( poniedziałek)

psycholog

pani Aldona Gwoździewicz - Bazela

30 stycznia 2019r. godz. 9.00 - 11.00 ( środa)

logopeda

pani Anna Kubic

Dyżury specjalistów w gabinecie pedagoga szkolnego.

Istnieje możliwość rezerwacji godziny spotkania tel. 12 6561544 w. 29 lub za pośrednictwem sekretariatu w.21.

ZAPRASZAMY

Turniej Minikoszykówki organizowany przez Miasto Kraków wydział sportu oraz SP 29 w Krakowie

2018-12-06
Powiększ zdjęcie

6 grudnia na hali KS Korona Kraków oraz w SP 38 odbył się turniej basketmani w którym udział brało 10 Krakowskich szkół. Drużyny  zostały podzielone na 3 grupy pod względem wieku i umiejętności. Nasza szkoła zajeła 2 miejsce w grupie C. Dzieci z każdym meczem robiły ogromne postępy a zachowania na boisku mogą wskazywać na przyszłe talenty koszykarskie. Zdjęcia

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy i do zobaczenia na nastepnym turnieju.

Konkurs recytatorski

2018-12-03

Uczeń klasy 4b, Grzegorz Koziak otrzymał wyróżnienie w konkursie recytatorskim ,,Proza i poezja antyku" w ramach XXV Krakowskiego Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku organizowanym przez Centrum Kultury Podgórza.

Gratulujemy!!!

Wyjście na Wawel klasy 8b

2018-11-30

Dnia 30.11.2018 roku klasa 8b udała się na wycieczkę na Wawel. Około godziny 10:00 wyszliśmy ze szkoły i udaliśmy się na dziedziniec wawelski. Później razem z panią przewodnik odwiedziliśmy reprezentacyjne komnaty królewskie,a następnie udaliśmy się do katedry oraz do krypty Józefa Piłsudskiego. Cała wycieczka bardzo mi się podobała i dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy.  Zdjęcia

Gabriela Wolsza, klasa 8b

"Wolność wyszla z Podgórza" - wyjście klasy VIII b

2018-11-25

Nasz spacer po Podgórzu odbył się dnia 16.11. Wycieczkę rozpoczęliśmy przed godz. 11.00 przy obelisku na Placu Niepodległości​. Następnie ruszyliśmy do muzeum Podgórza mijając wiele miejsc związanych z historią naszej dzielnicy m.in. w parku Bednarskiego, przy willi Stawarza czy obok fortu św. Benedykta. Kiedy dotarliśmy do miejsca docelowego rozpoczęło się ok. 1,5-godzinne zwiedzanie. Spacer zakończył się o 13:30, a podczas niego nauczyliśmy się wielu ciekawych rzeczy o Podgórzu.

Kamila Łopatowska, klasa 8b

Najdziwniejsza dynia

2018-11-22
Powiększ zdjęcie

W naszej szkole odbył sie konkurs na najdziewniejszą dynię. Wszystkich zaskoczyły przemiany tych warzyw. Pomysłowość twórców zaskoczyła organizatorów. Zdjęcia... Wyniki

Małopolski Konkurs Matematyczny

2018-11-20

Uczniowie naszej szkoły uzyskali bardzo dobre wyniki w etapie szkolnym Małopolskiego Konkursu Matematycznego i zakwalifikowali się do etapu rejonowego.

Maja Korolewicz

Kasia Mażnica

Kamila Łopatowska

Maciek Pszczoła

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

2018-11-15

Następujący uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego:

Piotr Baran
 Jakub Górkiewicz
 Zofia Kilińska
 Barbara Kowalik
 Kamila Łopatowska
 Natalia Sarapata
 Maksymilian Wiech
 Hubert Wójcik-Mullen

Gratulujemy!

Szlachetna paczka

2018-11-15

Jak co roku, również teraz, nasza szkołą bierze udział w akcji SZLACHETNA PACZKA. Zachęcamy Państwa serdecznie do włączenia się w zbiórkę rzeczy potrzebnych dla wybranej rodziny.

Akcja trwa do 7 grudnia!

Warsztaty artystyczne

2018-11-09
Powiększ zdjęcie

W dniu 9.11.2018 w naszej szkole odbyły się rodzinne warsztaty artystyczne. To już tradycja, że w miłej i twórczej atmosferze tworzymy piękne rzeczy, poznajemy nowe techniki i dzielimy się doświadczeniami. Była to świetna okazja to spędzenia wspólnie czasu, były całe rodziny, dzieci młodsze i te starsze, nauczyciele, każdy, kto lubi rękodzieło. Następne spotkanie odbędzie się już w klimacie świątecznym na pewno przed Bożym Narodzeniem.

Świętujemy Niepodległość

2018-11-09
Powiększ zdjęcie

100-lecie Niepodległości to hasło towarzyszy nam już od pewnego czasu podczas różnych działań. Byly konkursy, zawody, projekty, zadania. Całość uświetniły występy w dn. 9 listopada uczniów klas młodszych i starszych.

Konkurs plastyczny "Kartka dla Rzeczpospolitej"

2018-11-06

Uczennica naszej szkoły Zofia Reizer z klasy Vb zdobyła wyróżnienie
w konkursie plastycznym "Kartka dla Rzeczypospolitej" organizowanym przez Dom Kultury Podgórze.

Gratulujemy

Czwartek, 2018-12-13