Jesteś tutaj: Start / Dyrekcja Szkoły

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 29

DYREKTOR

mgr Ewa Ptasznik

Pani Ewa Ptasznik kończyła studia wyższe magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim  na  Wydziale Filozoficzno – Historycznym w zakresie nauczania początkowego, a także  studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej w zakresie zarządzania w oświacie. W Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera ukończyła studia podyplomowe w zakresie  Public  relations. Jest nauczycielem dyplomowanym z wieloletnim stażem pracy. Funkcję dyrektora naszej szkoły pełni  od 2008 roku.

ZASTĘPCA DYREKTORA

mgr Janina Krasicka

Pani Janina Krasicka ukończyła studia wyższe magisterskie w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie na Wydziale Humanistycznym w zakresie filologii polskiej - specjalność nauczycielska oraz kurs zarządzania oświatą. Uzyskała także kwalifikacje jako egzaminator OKE. Jest nauczycielem dyplomowanym z wieloletnim stażem pracy. Od ukończenia studiów pracuje w naszej szkole jako polonista , a od 2000r. pełni funkcję wicedyrektora szkoły.

ZASTĘPCA DYREKTORA

mgr Jan Maciejowski