Ferie w szkole

AKCJA „ZIMA W SZKOLE 2019

I TYDZIEŃ FERII: 14-18.01.2019r.  Więcej informacji...  Regulamin...

Ogólne informacje na temat akcji „ZIMA W SZKOLE 2018”

1. Wypoczynek dzieci jest organizowany przez pierwszy tydzień ferii zimowych, tj. od 14 do 18 stycznia 2019 roku.
  2. Zajęcia odbywają się w od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 (8 godzin dziennie).
  3. Codzienny plan zajęć:

8.00-9.00 zbiórka w świetlicy szkolnej

9.00-13.00 wyjście ze szkoły zgodnie z przedstawionym szczegółowym planem zajęć na dany dzień

ok.13.00   obiad dla chętnych uczniów. Obiady należy wykupić u kierownika stołówki. Pozostali uczniowie odpoczywają, jedzą posiłek, który przynieśli z domu.

13.30-16.00 zajęcia w grupach na terenie szkoły: gry i zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne, muzyczne, komputerowe itp.

16.00 uczniowie kończą zajęcia.

Dzieci powinny być odbierane przez rodziców lub osoby mające pisemne upoważnienie rodziców dziecka.

Uczniowie klas trzecich, czwartych jeżeli mają wracać samodzielnie do domu muszą mieć obowiązkowo upoważnienie pisemne od rodziców zgodnie z formułą obowiązującą podczas całego roku szkolnego:

Proszę, aby moje dziecko ……………………………….. po zakończonych zajęciach organizowanych w ramach akcji „ZIMA W SZKOLE 2019” mogło samodzielnie wrócić do domu. Biorę pełną odpowiedzialność za jego powrót do domu.

1. Akcja „ZIMA W SZKOLE 2019” ma charakter półkolonii. Prosimy, aby dzieci były ubrane odpowiednio do pogody, miały mały plecak (picie, jedzenie, drobne kieszonkowe). W szatni mogą przechowywać rzeczy na zmianę. Prosimy także, aby dzieci pamiętały o ważnej legitymacji szkolnej, która uprawnia do darmowych przejazdów komunikacją miejską.
  2. Przewiduje się wyjście na basen i zajęcia sportowe organizowane w KSOS-ie. Prosimy, aby tego dnia uczniowie posiadali wyposażenie na basen oraz strój gimnastyczny i obuwie sportowe.
  3. Przewidywany koszt udziału dziecka w organizowanych poza terenem szkoły zajęciach to ok. 50 zł. Wpłaty należy dokonać do 11.01.2019 w sekretariacie szkoły.
  4. Organizator zastrzega sobie prawo do drobnych zmian w harmonogramie planowanych zajęć (z uwagi na warunki atmosferyczne lub inne przyczyny niezależne od organizatora).