Spotkanie z Jaśkiem Melą

Dnia 12 czerwca 2018 bylliśmy na spotkaniu z Jaśkiem Melą, który opowiadał nam o swoim wypadku i przeszkodach, które musiał pokonywać. Mówił nam też, że trzeba zaakceptować siebie takiego jakim się jest i że wszystko można w życiu osiągnąć.

Mikołaj Waga, kl 7b

Dnia 12 czerwca 2018 roku uczniowie klas 7 poszli na spotkanie z Jaśkiem Melą do Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej. Wyszliśmy po 1 lekcji a na miejsce dojechaliśmy tramwajem. Jasiek Mela opowiadał o swoim życiu i wypadku. Poruszył temat tego, że osoba która nie ma ręki lub nogi nie musi być niepełnosprawna, bo tak naprawdę niepełnosprawny to taka osoba która może robić wszystko ale nie ma na to chęci. Jasiek Mela pokazywał nam zdjęcia ze swoich wypraw oraz opowiadał jak wyglądały przygotowania do nich. Spotkanie bardzo nam się podobało i mam nadzieję że jeszcze kiedyś na takie pójdziemy. Do szkoły wróciliśmy około godziny 12.40.

Katarzyna Maźnica, kl 7b

Czwartek, 2018-12-13