Rejs statkiem oraz warsztaty kulinarne uczniów kl. VI

Jesteśmy pewni, że nikt z nas nie spodziewał się, że 8 października okaże się najatrakcyjniejszym dniem od początku roku szkolnego.....

Pierwszy punkt programu – Rejs po Wiśle okazał się bardzo atrakcyjny ze względu na piękne widoki (pogoda dopisała), oraz na ,,wykład” pani przewodnik. Wielu z nas mogło skonfrontować swoją dotychczasową wiedzę z informacjami przekazanymi przez sympatyczną panią.

Kolejny punkt programu – warsztaty na pokładzie statku  AQUARIUS. Pod nadzorem szefa kuchni, w stroju prawdziwego kucharza każdy uczeń przygotował pizzę wg własnego gustu. Następnie  wszystkie pizze zostały podpisane, wstawione do pieca. A my zmęczeni i głodni czekaliśmy przy stole na efekt naszej pracy.... To była prawdziwa frajda.... Zadowoleni, z pełnymi brzuszkami oraz pełni wrażeń polecamy te warsztaty naszym kolegom i koleżankom!!!!!!

Uczniowie klasy VIA i VIB