Kampania: Jem drugie śniadanie

Wiemy, jak ważne jest co i jak jemy. Dlatego włączyliśmy sie do kampanii promującej II śniadanie. Przecież regularne  spożywanie, a także zwracanie uwagi na to, co konkretnie wchodzi w jego skład, sprzyja dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Wszystkie zdjęcia,  zdjęcia kl. V b

W dniu wcześniejszym uczniowie mieli za zadanie wraz z rodzicami przygotować II śniadanie. Na godzinach wychowawczych każdy wyjaśniał co i dlaczego przyniósł, oraz jak to przygotował. Można było popróbować różnych zdrowych pyszności.

Póżniej tworzyliśmy szkolne menu II śniadania. Korzystaliśmy z doświadczeń rodziców, swoich oraz wykorzystując ciekawe strony internetowe.

Klasa 2b również  dba zawsze o swoje  II śniadania. Dzisiaj 21 września wszyscy mieli w swoich sniadaniówkach jakiś owoc albo warzywo. Zobaczcie nasze uśmiechnięte buzie!

Polecamy: Jem drugie śniadanie