Informacje dla Rodziców klas 4 - 8

Premier ogłosił czasowe zawieszenie zajęć w szkołach, od jutra tj. 12 marca do 25 marca 2020r.
Kilka ważnych informacji:

1/ Szkoła będzie zamknięta dla uczniów, nie będzie zajęć dydaktycznych ani opiekuńczych w świetlicy, nie odbędą się żadne zajęcia dodatkowe.

2/ Kontakt z sekretariatem szkoły wyłącznie elektroniczny sekretariat@sp29krakow.pl i komórkowy: 660 637 646

3/ Kontakty z nauczycielami, wychowawcami wyłącznie elektroniczne i komórkowe.

4/ Kuchnia szkolna nieczynna.

5/ Rekolekcje - po uzgodnieniach z Ks. Proboszczem Antonim Bednarzem, informujemy: rekolekcje szkolne odwołane, rekolekcje parafialne wyłącznie dla dorosłych.

Proszę Państwa,
sytuacja jest poważna, lecz od nas dorosłych zależy czy popełnimy błędy innych krajów. Uczniowie mają obowiązek pozostać w domach, zadbajmy o to, by nie było ich w sklepach. Wszystkie instytucje kulturalne i sportowe są nieczynne, baseny pozamykane. Dla dobra i zdrowia naszych dzieci dopilnujmy, aby 2 tygodnie spędziły w domu. Pamiętajcie Państwo, że uczniowie spotkani na ulicach mogą mieć problemy z służbami porządkowymi.