Bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku 10-13 lat

Szanowna Pani,

w imieniu Centrum Profilaktyki Społecznej i Edukacji PARASOL, chciałabym przedstawić ofertę zajęć dla dzieci w wieku 10-13 lat.

Zajęcia są bezpłatne, jako stowarzyszenie realizujemy działania na zlecenie Gminy Kraków. Dedykowane są dla dzieci z klas 4-7. Zajęcia rozpoczną się w marcu i potrwają do czerwca.
Planowana jest również kontynuacja zajęć w następnym roku szkolnym.

Celem spotkań jest rozwój kompetencji społecznych i emocjonalnych. Zajęcia będą prowadzone online lub stacjonarnie w Centrum Izaaka (w zależności od wytycznych).

Zgłoszenia ze strony rodziców przyjmujemy do 26.02.2021. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach, które przesyłam w załączniku.

Zajęcia prowadzą pracownicy Centrum Profilaktyki i Edukacji Społecznej PARASOL:

- Barbara Łuckiewicz (pedagog, streetworker);
- Gabriela Poch (psycholog, streetworker).

Prosimy o przekazanie informacji o rekrutacji w Państwa szkole psychologowi szkolnemu oraz wychowawcom bądź bezpośrednio rodzicom.
Będziemy wdzięczni za pomoc w dotarciu z naszą propozycją do rodziców i ich dzieci.

Z poważaniem,
Barbara Łuckiewicz